Kuadrillako batzarra

lehendakaria:

  • Fernández Calleja, Joseba (Kripango udala, EAJ-PNV)

lehendakariorde

  • Cornes Lozano, Angel (Ziekoko udala, Zieko Bai)

Kuadrillako batzarkiadeak:

  • Amelibia Argote, María Jesús  (Laguardiako udala, PNV)
  • Bermúdez López-Gil, Luis Angel  (Bilarko udala, PNV)
  • Callejo Matia, Alain  (Ziekoko udala, Zieko Bai)
  • Campos Latre, Luis Felipe (Oyón-Oiongo udala, PP)
  • Coca Guergué, Angel (Laguardiako udala, Bildu)
  • Cornes Lozano, Angel  (Zieko udala, Zieko Bai)
  • Espada Garrido, Daniel  (Lapuebla  Labarcako udala, Lapuebla Avanza)
  • Fernandez Calleja, Joseba (Kripango udala, PNV)
  • Garrido Remirez de Ganuza, Miriam (Moredako udala, PSE)
  • González Fernández, Diego (Bastidako udala, PP)
  • Iglesias Marañon, Laura  (Lantziegoko udala, PNV)
  • Laredo Fuertes, Inmaculada  (Lezako udala, PNV)
  • López García, Joana  (Ekorako udala, A.I. Zukera)
  • Majuelo Ortiz de Viñaspre, José Javier (Navaridasko udala, A.E. Navaridas)
  • Mateo Rández, Javier  ( Laguardiako udala, PP)
  • Molina Pérez, Rakel (Eskuernagako udala, PNV)
  • Monje Frías, Francisco de Borja  (Mañuetako udala, PP)
  • Murillo Treviño, Maider  (Lapuebla Labarcako udala, PNV)
  • Perea Gil, Iñigo  (Bastidako udala, PNV)
  • Pérez Borinaga, Laura (Bastidako udala, PNV)
  • Ruiz Zuazo, Dolores (Oyón-Oiongo udala, PP)
  • Tarragona Elejalde, José Antonio (Oyón-Oiongo udala, PNV)
  • Terroba Cabezón, Eduardo (Oyón-Oiongo udala, PNV)
  • Uribe Rueda, Juan Carlos  (Ziekoko udala, Zieko Bai)
  • Varea García, David (Lantziegoko udala, PNV)
  • Villanueva Gutierrez, José Manuel (Oyón-Oiongo udala, Bildu)
  • Zuñeda Berganzo, Cristobal (Samaniegoko udala, PNV)

BATZORDEAK

Ogasun eta sustapen ekonomikoko batzordea

  • Bermúdez López-Gil, Luis Angel
    Coca Guergué, Angel
    Cornes Lozano, Angel (LEHENDAKARI)
    Espada Garrido, Daniel
    Fernandez Calleja, Joseba
    Garrido Remirez de Ganuza, Miriam
    Iglesias Marañon, Laura
    Laredo Fuertes, Inmaculada
    López García, Joana
    Majuelo Ortiz de Viñaspre, José Javier
    Mateo Rández, Javier
    Molina Pérez, Rakel
    Monje Frías, Francisco de Borja
    Terroba Cabezón, Eduardo

Barne erregimen eta pertsonal batzordea

  • Amelibia Argote, María Jesús
    Callejo Matia, Alain
    Campos Latre, Luis Felipe
    Espada Garrido, Daniel
    Fernandez Calleja, Joseba
    Garrido Remirez de Ganuza, Miriam
    González Fernández, Diego
    López García, Joana
    Majuelo Ortiz de Viñaspre, José Javier
    Murillo Treviño, Maider
    Pérez Borinaga, Laura (LEHENDAKARI)
    Tarragona Elejalde, José Antonio
    Villanueva Gutierrez, José Manuel
    Zuñeda Berganzo, Cristobal

Euskara, kultura eta tusrismo batzordea

  • Amelibia Argote, María Jesús
    Callejo Matia, Alain
    Coca Guergué, Angel
    Espada Garrido, Daniel
    Fernandez Calleja, Joseba
    Garrido Remirez de Ganuza, Miriam
    González Fernández, Diego
    López García, Joana
    Majuelo Ortiz de Viñaspre, José Javier
    Murillo Treviño, Maider (LEHENDAKARI)
    Pérez Borinaga, Laura
    Ruiz Zuazo, Dolores
    Tarragona Elejalde, José Antonio
    Zuñeda Berganzo, Cristobal

Obra eta zerbitzu batzordea

  • Espada Garrido, Daniel
    Fernandez Calleja, Joseba
    Garrido Remirez de Ganuza, Miriam
    Iglesias Marañon, Laura
    López García, Joana
    Majuelo Ortiz de Viñaspre, José Javier
    Mateo Rández, Javier
    Molina Pérez, Rakel (LEHENDAKARI)
    Monje Frías, Francisco de Borja
    Perea Gil, Iñigo
    Terroba Cabezón, Eduardo
    Uribe Rueda, Juan Carlos
    Varea García, David
    Villanueva Gutierrez, José Manuel

ARAUDIA

pdfKuadrillen norma forala225.95 KB

pdfReglamento orgánico y de funcionamiento de la Cuadrilla de Laguardia-Rioja Alavesa841.11 KB

Pin It
  • Visto: 1463

Helbidea

Carretera Vitoria, 2.
Laguardia (Álava)
C.P.: 01300
Tel: 945 600 252
Fax: 945 621 065
info@cuadrillariojalavesa.com

CUADRILLA DE LAGUARDIA RIOJA - ALAVESA / GUARDIA-ARABAKO ERRIOXAKO KUADRILLA
Vital Fundación - Fundazioa